Wydrukowane zdjęcie

Zalety drukarki Kyocera ECOSYS P6130cdn

Sprawna i oszczędna drukarka to produkt pożądany w każdej, profesjonalnie funkcjonującej firmie. Duża ilość tego typu urządzeń na rynku może sprawić, że wybór tej jedynej drukarki okaże się nietrafiony – bo wysokie koszty, bo hałaśliwa, bo pobiera dużo prądu. Dla klientów, którzy poszukują drukarki o wysokiej jakości i rozsądnej cenie, przygotowaliśmy test drukarki Kyocera ECOSYS P6130cdn. Sprawdź, dlaczego powinieneś ją mieć w swoim biurze!

Funkcjonalność drukarki

Produkt jest nieoceniony, kiedy mamy dużą ilość dokumentów do wydrukowania, a zależy nam na czasie – urządzenie potrafi wydrukować 30 stron A4 w ciągu minuty. Szybkość druku idzie w parze z jego wysoką jakością, gdyż drukarka jest zaopatrzona w technologię Multi-bit, co pozwala na otrzymywanie wydruków w rozdzielczości 9600 x 600 dpi. Parametry te są preferowane przez najbardziej wymagających klientów.

Producent zadbał o to, aby urządzenie szybko reagowało na polecenia wymagających użytkowników. Drukarka zawdzięcza tę sprawność działania wbudowanemu procesorowi o mocy 1 GHz.

Wraz z drukarką producent oferuje w zestawie aplikację Kyocera Mobile Print, dzięki której jesteśmy w stanie drukować dokumenty z poziomu telefonu bądź tabletu. Jest to puszczenie oka dla klientów lubiących nowinki technologiczne lub dla użytkowników nieco bardziej leniwych.

Kolejną zaletą urządzenia jest wbudowana pamięć o pojemności 512 MB, którą – jeśli zajdzie taka potrzeba – można rozszerzyć o ponad 1 GB. Taka ilość pamięci w drukarce przyda się wtedy, kiedy wielokrotnie drukujemy ten same pliki. Przeniesienie ich do pamięci urządzenia zaoszczędzi naszego czasu.

Energooszczędność drukarki

Testy drukarki Kyocera ECOSYS P6130cdn wykazały, że z urządzenia będą zadowolone osoby, którym zależy na oszczędnościach – oszczędnościach w budżecie domowym czy też firmowym. Drukarce przyznano bowiem odznaczenie Energy Star za ekonomiczny pobór energii, który podczas pracy urządzenia wynosi około 479 W. Jeśli akurat nie korzystamy z drukarki i przełączymy ją w tryb uśpienia, pobór mocy wyniesie zaledwie 2 W.

Jak drukarka zachowuje się w miejscu pracy?

Obudowa drukarki ma zaokrąglone krawędzie boczne, co sprawia, że jest bardziej przyjazna dla użytkownika (również tego młodszego!). Stosunkowo niewielkie wymiary (390 x 523 x 409,5 mm) dają gwarancję, że urządzenie nie będzie się zbytnio wyróżniało w przestrzeni domowej czy biurowej.

Należy zaznaczyć, że kultura pracy urządzenia jest satysfakcjonująca. Drukarki bywają hałaśliwe, a jak wiadomo – hałas w miejscu pracy powoduje niepotrzebny stres. Producent Kyocera ECOSYS P6130cdn zaopatrzył swój produkt w tryb cichy, po włączeniu którego drukarka ograniczy wydawane dźwięki do minimum.

Drukarka sprawdzi się w miejscach, gdzie drukowanie wykonuje się na masową skalę. W tacy mieści się 100 arkuszy papieru, natomiast podajnik kasetowy, który w podstawowej opcji umożliwia umieszczenie 500 arkuszy papieru, można rozbudować na tyle, że pojemność podajnika zwiększy się do 2100 arkuszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven + thirteen =