plan finansowania firmy

5 zalet kredytu dla firm bez zaświadczeń

Twoja firma ma problemy finansowe i potrzebujesz pieniędzy na pokrycie bieżących wydatków przedsiębiorstwa? Masz złą historię kredytową? A może jesteś początkującym przedsiębiorcą, któremu banki odmawiają udzielenia kredytu? Niezależnie od Twojej aktualnej sytuacji kredyt dla firm bez zaświadczeń może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Poznaj 5 największych zalet takiego wsparcia finansowego.

Czym jest kredyt dla firm bez zabezpieczenia?

Jeśli prowadzisz własną firmę, na pewno doskonale znajdziesz sobie sprawę z tego, że w pewnych sytuacjach wydatki mogą znacząco przewyższać nasze początkowe kalkulacje. Na płynność finansową przedsiębiorstwa destruktywnie wpływają zaległości w płatnościach zarówno ze strony kontrahentów, jak i klientów. Nieregulowane przez dłuższy czas należności mogą znacząco odbić się na kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Jak w takiej sytuacji sprawić, by nasza firma znów stanęła na nogi?

Najczęściej wybieranym rozwiązaniem staje się wtedy zaciągnięcie kredytu w banku. Warto jednak uświadomić sobie, że jest to proces niezwykle czasochłonny ze względu na konieczność przedstawienia niezbędnych dokumentów i zaświadczeń o niezaleganiu z opłatami w ZUS i US, a także zweryfikowania przez bank naszej zdolności kredytowej.

Decydując się na kredyt dla firm bez zaświadczeń, możesz znacząco skrócić ten proces. Co więcej, tym sposobem możesz także zwiększyć szansę na szybkie uzyskanie wsparcia finansowego dla Twojego biznesu. Jeśli wybierzesz takie rozwiązanie, na początkowym etapie nie będziesz musiał dopełniać szeregu formalności. W przypadku wnioskowania o firmowy kredyt bez zabezpieczeń nie ma konieczności przedstawiania pełnej dokumentacji. Co więcej, przy wyborze odpowiedniej formy finansowania dla naszego przedsiębiorstwa może pomóc nam doradca finansowy. Wskaże on najkorzystniejsze dla nas oferty kredytowe i przeprowadzi przez najważniejsze formalności.

Dlaczego warto wziąć kredyt dla firm bez zaświadczeń?

Kredyt dla firm bez BIK to niezwykle korzystne rozwiązanie dla biznesmenów potrzebujących gotówki, aby poprawić sytuację finansową przedsiębiorstwa. Oto 5 powodów, dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania.

Dostępny dla każdego

Bardzo dużą zaletą firmowego kredytu bez zabezpieczeń jest jego niemalże nieograniczona dostępność. Z takiej oferty mogą skorzystać także osoby ze złą historią kredytową, które mają bardzo małe szanse na uzyskanie tradycyjnego kredytu w banku.

Szybka finalizacja procesu kredytowego

Ze względu na brak konieczności przedstawiania pełnej dokumentacji finansowej, czas trwania całej procedury staje się znacznie krótszy. Tym samym jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, w których firmie pojawiły się niespodziewane wydatki i mogą utracić płynność finansową.

Na dowolny cel związany z prowadzeniem własnej działalności

Za pomocą kredytu bez zaświadczeń możesz łatwo i szybko sfinansować zarówno bieżące wydatki firmy, jak i nowe inwestycje. W dodatku, zazwyczaj nie trzeba przedstawiać celu, na który zostaną wykorzystane uzyskane pieniądze. Jednak należy pamiętać, że za pomocą kredytu firmowego można finansować wyłącznie potrzeby związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Niezależnie od stażu działalności

Z takiego wsparcia finansowego mogą korzystać zarówno doświadczeni przedsiębiorcy, jak i właściciele firm z niewielkim stażem. Przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczęli prowadzenie własnej działalności, bardzo często spotykają się z odmową przyznania kredytu przez bank, dlatego kredyt bez zabezpieczeń to dla nich ogromna szansa na zapewnienie przedsiębiorstwu dobrego startu finansowego.

Wspomaga rozwój firmy

Zaciągnięcie kredytu bez zaświadczeń to doskonały sposób na napędzenie rozwoju firmy! Za jego pomocą możemy sfinansować nowe, obiecujące inwestycje, dzięki którym kondycja finansowa naszego przedsiębiorstwa może znacząco się poprawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × two =